Cadog Adventures Assembly'04 na długi weeekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W związku z rozpoczynającym się już jutro "długim" weekendem, naszą cotygodniową piątkową rubrykę "Gra na weekend" prezentujemy o jeden dzień wcześniej. Tym razem proponujemy sympatyczną platformówkę, której główny bohater, pół pies - pół kot, dzielnie przemierza kolejne plansze.

Dążąc do wyznaczonego celu jakim jest przebycie wszystkich platform, Cadog doskonale wykorzystuje swoje zwierzęce atrybuty prężnie skacząc, dynamicznie przyspieszając oraz zmyślnie odnajdując wszystkie monety dające potrzebną mu energię. Niestety z układu na układ droga staje się coraz to trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania, z którymi bez odpowiedniej pomocy nie będzie w stanie sobie poradzić.

Grę Cadog Adventures Assembly'04 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, w tym tygodniu wyjątkowo gorąco zapraszamy do naszego portalu Gamikaze, albowiem serwis oficjalnie kończy rok! A z tej okazji mamy dla naszych czytelników oczywiście wielki konkurs. Ponadto na łamach portalu warto się także zapoznać z recenzjami komputerowych Cryostasis: Arktyczny Sen i Saints Row 2, Resistance Retribution na PSP oraz Tenchu: Shadow Assassins na Wii.

© dobreprogramy