r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CafeTran Espresso 2017013001

Strona główna Windows Firma Programy branżowe

CafeTran Espresso to zaawansowany program dla tłumaczy (oprogramowanie typu CAT), który pozwala na automatyczne tłumaczenie tekstów na podstawie wielu źródeł, w tym własnej bazy, podpowiedzi Google’a, Binga oraz Linguee.

Galeria programu

Cechą wyróżniającą aplikację jest opcja dzielenia tłumaczonych dokumentów na fragmenty, zgodnie z preferencjami użytkownika: według paragrafów, linii, zdań lub własnych znaczników. Dodatkowym atutem są oddzielne glosariusze dla każdego z projektów, dzięki którym możliwe jest wygodne gromadzenie definicji pojęć, które często będą wykorzystywane w tłumaczeniu.

Chociaż program można wykorzystać do tłumaczenia pojedynczych słów lub zdań, z uwagi na wiele opcji związanych z dłuższymi publikacjami, prawdopodobnie lepiej sprawdzi się w roli tłumacza całych artykułów lub dokumentów. Aplikacja potrafi otwierać większość popularnych formatów plików, w tym TXT oraz dokumenty pakietu Microsoft Office, LibreOffice, pliki PDF, AutoCAD-a i nie tylko. Można również tłumaczyć teksty zaczytane wprost z systemowego schowka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.