CafeTran Espresso CafeTran Espresso 2017013001

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

CafeTran Espresso to zaawansowany program dla tłumaczy (oprogramowanie typu CAT), który pozwala na automatyczne tłumaczenie tekstów na podstawie wielu źródeł, w tym własnej bazy, podpowiedzi Google’a, Binga oraz Linguee.

Cechą wyróżniającą aplikację jest opcja dzielenia tłumaczonych dokumentów na fragmenty, zgodnie z preferencjami użytkownika: według paragrafów, linii, zdań lub własnych znaczników. Dodatkowym atutem są oddzielne glosariusze dla każdego z projektów, dzięki którym możliwe jest wygodne gromadzenie definicji pojęć, które często będą wykorzystywane w tłumaczeniu.

Chociaż program można wykorzystać do tłumaczenia pojedynczych słów lub zdań, z uwagi na wiele opcji związanych z dłuższymi publikacjami, prawdopodobnie lepiej sprawdzi się w roli tłumacza całych artykułów lub dokumentów. Aplikacja potrafi otwierać większość popularnych formatów plików, w tym TXT oraz dokumenty pakietu Microsoft Office, LibreOffice, pliki PDF, AutoCAD-a i nie tylko. Można również tłumaczyć teksty zaczytane wprost z systemowego schowka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!