Cafeland - World Kitchen Cafeland - World Kitchen 2.1.73

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cafeland - World Kitchen to nieskomplikowana strategia ekonomiczna, w której zadaniem gracza jest stworzenie dobrze prosperującej kawiarni.

Od zera do milionera

Tylko od nas i od naszych umiejętności zależy, czy dzięki Cafeland - World Kitchen staniemy się właścicielem pięciogwiazdkowego lokalu. Aby tak się stało będziemy musieli serwować klientom przepyszne dania oraz świeżą kawę. Na tym jednak nie skończą się nasze obowiązki, bowiem nieodłącznym elementem rozgrywki w Cafeland - World Kitchen jest dekorowanie swojej kawiarni za pomocą różnorakich elementów.

Burgery, pizze, a może idealnie wysmażone steki?

Cafeland - World Kitchen pozwala na przygotowywanie potraw z różnych części świata, dzięki czemu być może uda nam się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, wśród których nie zabraknie eleganckich dań jakich nie powstydziłby się sam Gordon Ramsay, jak i przystawek, zwykłych fast-foodów czy wysokiej jakości deserów. Początkowo będziemy mogli skorzystać z niewielu przepisów, lecz z czasem odblokujemy kolejne receptury.

Jak zarabiać?

Warto wspomnieć, że jednym z wielu sposobów na zwiększenie przychodów w Cafeland - World Kitchen jest zapraszanie celebrytów. W ten sposób uda nam się jednocześnie sprawić, że inni klienci, którzy nie mieli pojęcia o istnieniu naszej kawiarni, również ją odwiedzą mając na uwadze fakt, że wcześniej gościła w niej znana gwiazda.

Za darmo, ale…

Cafeland - World Kitchen to gra free-to-play. Jest dostępna do pobrania bezpłatnie, ale zawiera reklamy i pozwala na kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • wciel się w szefa kawiarni
  • umiejętnie zarządzaj swoją firmą
  • przyrządzaj różnorodne dania
  • udekoruj własny lokal
  • zapraszaj celebrytów
  • graj za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!