r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cairo-Dock z nowym zasobnikiem systemowym

Strona główna Aktualności

Aplikację Cairo-Dock dla systemu Linux już niedługo czeka aktualizacja. Program umożliwia korzystanie z funkcji znanych z Docka w Mac OS X.

Cairo-Dock to program, który imituje Docka dostępnego w komputerach Mac na potrzeby dystrybucji Linuksa. Dzięki temu użytkownik może uzyskać szybki dostęp do programów czy funkcji systemowych. Dock wyświetlany jest po zaznaczeniu kursorem myszki. Aplikacja oprócz standardowych funkcji pozwala również na instalację dodatkowych tematów graficznych, widżetów albo automatyczną aktualizację. Według zapowiedzi producenta, Cairo-Dock w wersji 2.2.0 zostanie wzbogacony o nowy zasobnik systemowy. Jego zadaniem będzie wyświetlanie uruchomionych w tle programów, komunikatów, jak również potrzebnych narzędzi. Zwiększy to możliwości oferowane przez program. Już można obejrzeć krótki klip dostępny w serwisie YouTube prezentujący nowości w Cairo-Dock.

Użytkownicy, którzy chcieliby zainstalować Docka w Linuksie mogą skorzystać jeszcze z innych rozwiązań. Dostępne są takie programy jak AWN, SimDock czy kiba-dock. Informacje na temat instalcji Cairo-Dock można znaleźć na stronach z dokumentacją dla Ubuntu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.