r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cal 1.4.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro

Minimalistyczny kalendarz dla miłośników prostych i czytelnych rozwiązań. Aplikacja wspiera kalendarze obecne w systemie jak i możliwość dodania konta Google, Microsoft oraz Facebook.

Galeria programu

Ekran główny Cal domyślnie przedstawia najbliższe wydarzenia oraz podgląd dni tygodnia. Za pomocą gestu możemy go rozwinąć i ujrzeć cały miesiąc. U góry znajdują się tylko dwa przyciski w tym lupa, za pomocą której przeszukamy informacje z naszych kalendarzy.

Na dole ukryto skrót do obecnego dnia oraz dodawania nowych wydarzeń. W opcjach możemy zmienić zarówno wygląd aplikacji jak i jej kafelka, ustawić początek tygodnia, a także zmienić domyślny podgląd na tygodniowy, bądź też agendę (wymaga restartu).

Interfejs programu jest minimalistyczny i dobrze wykonany. Bardzo ładnie prezentuje się kafelek główny jak i podgląd wydarzeń. Co najważniejsze całość działa szybciej niż systemowy kalendarz. Cal nie oferuje zbyt wielu opcji, ale podstawowe zadania kalendarza spełnia wzorowo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.