reklama

Calendarscope 9.0.1

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Calendarscope to wirtualny kalendarz z wieloma zróżnicowanymi opcjami, stworzony z myślą o osobach, które poszukują narzędzia ułatwiającego planowanie wydarzeń nie tylko w codziennej pracy, ale również w domu.

W kalendarzu Calendarscope możemy umieścić informacje o nadchodzących spotkaniach z klientami, urodzinach czy imieninach członków rodziny bądź znajomych, a także imprezach okolicznościowych i wielu innych zdarzeniach, o których nie powinniśmy zapomnieć. Program dzieli zadania na aktywne, zaległe, ukończone i pozostałe, a także zawiera możliwość dzielenia "tasków" na kategorie.

Aplikacja umożliwia bezproblemowe przeglądanie zapisanych danych – możemy zapoznać się ze wszystkimi wpisami na dany dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok i przenosić je na inny termin korzystając z techniki "przeciągnij i upuść".

Calendarscope pozwala na wprowadzenie jednego lub kilku powtarzających się zdarzeń, a także oferuje funkcję ustawienia przypomnień. Istnieje możliwość dostosowania ich do własnych preferencji np. poprzez wyróżnienie danego wydarzenia dowolnym kolorem czy też użycie innej czcionki.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #2 07.06.2017 14:46

Wszystko fajnie tylko program płatny a obecnie darmowych rozwiązań nie brakuje.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 26.02.2016 21:11

Niestety, ale to program bez większej przyszłości. Takie same (a nawet większe) możliwości ma choćby propozycja Google, która jest darmowa i dostępna na wiele platform. A tu niestety tylko lokalnie i tylko po Windowsem.

reklama