r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Call of Duty: Black Ops II PC omyłkowo z płytą od Mass Effect 2

Strona główna Aktualności

Activision dostarczyło do sklepów kolejną odsłonę swej sztandarowej serii strzelanek Call of Duty, czyli Black Ops II, przy okazji dorzucając jednak wielu graczom nieoczekiwany „bonus”. Okazuje się, że w niektórych przypadkach, zamiast drugiej płyty z grą, nabywcy wersji PC otrzymali płytkę zawierającą porcję Mass Effect 2. Nie wiadomo, jak mogło dojść do takiej pomyłki. Przecież wydawcą gwiezdnej sagi jest kto inny — jak wiemy to Electronic Arts.

Problem zgłoszono między innymi na oficjalnym forum gry, jak również w wątku jej poświęconym na Steamie. Co prawda instalacji z płyt nie da się z oczywistego powodu przeprowadzić do końca (nośnik ma dobry nadruk, ale złą zawartość), niemniej wpisując kod Call of Duty: Black Ops II z pudełka spokojnie można pobrać pełną wersję strzelanki z cyfrowego sklepu Valve. Mass Effect 2 niestety nie uruchomimy, z uwagi na to, że to druga płytka. Electronic Arts pewnie odetchnęło z ulgą... Chociaż jakiś pozew na bank jest już szykowany.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.