reklama

Call of Duty: Ghosts najpiękniejsze na PC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Activision standardowo szykuje na listopad kolejną grę Call of Duty, która poza konsolami starej i nowej generacji pojawi się też na komputerach. Zapewnia jednak fanów myszek i klawiatur, że nadchodzące Ghosts wyciśnie soki nie tylko ze skrzynek podpiętych pod telewizor, lecz również przede wszystkim PC. To tutaj ujrzymy najlepszą grafikę, co (wbrew logice) w przypadku wojennej sagi nie było wcale tak oczywiste.

Mark Rubin, główny producent z Infinity Ward, wspomina, jak to do tej pory wszyscy komputerowcy dostawali projekty studia w sumie w prostej linii przeniesione z konsoli, korzystające z tekstur o identycznej jakości, nie zawsze więc najpiękniejszych. Zmiana jest teraz taka, iż w Call of Duty: Ghosts zobaczą oni tekstury w wielu przypadkach lepsze nawet niż w edycjach gry na Xboksa One czy PlayStation 4, które przecież do najsłabszych maszyn należeć nie będą. Poza różnicami w oprawie, strzelanka ma na każdym sprzęcie jednak bawić jednakowo. Obędzie się bez cięć w innych miejscach.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama