r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Call of Duty: Ghosts o wartości miliarda dolarów w sklepach. Jasne, że będzie kontynuacja

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Activision odgrażało się, że Call of Duty: Ghosts spokojnie odbierze Grand Theft Auto V tytuły, jakie największe dzieło Rockstar zebrało w ostatnim czasie, ale na razie mamy tylko w dosyć ciekawy sposób podawane informacje o sprzedaży. Ujawniono wyłącznie, że na premierę do sklepów na całym świecie dostarczono gier o wartości przeszło miliarda dolarów. Ponoć za wcześnie jeszcze na zliczanie wykupionych egzemplarzy.

Wiadomo za to jednak, iż nowa historia od Infinity Ward oczywiście doczeka się kontynuacji, nawet w obliczu zarzutów wobec twórców o bezczelne kopiowanie całych scen ze swoich poprzednich dzieł. Nie wiadomo na razie czy też w grę wchodzi trylogia, jak Modern Warfare, ale zakończenie Ghosts stanowi jak najbardziej wyjście do pociągnięcia kilku wątków. Są one niemniej dopiero w fazie bycia obmyślanymi. Znając życie, Activision przyciśnie scenarzystów, byśmy za rok już mogli poznać dalszy ciąg.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.