Call of Duty: Heroes Call of Duty: Heroes 4.5.0

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Call of Duty: Heroes należy do popularnej na urządzeniach mobilnych grupy prostych strategii ekonomicznych. Gra dzieli się na dwa etapy główne, rozwój naszej bazy wraz zapleczem ekonomiczno-militarnym oraz atak na bazy przeciwnika.

Nikt kto grał w podobne tytuły nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem zasad w Call of Duty: Heroes. W zabawę wprowadza nas krótki samouczek. Jest obowiązkowy, dzięki czemu możemy poznać kilka zmian i nowości, które minimalnie odróżniają ten tytuł od pozostałych. Jak wskazuje nam tytuł, ważną rolę w Call of Duty: Heroes odgrywają bohaterowie. Są to znane postaci z serii Call of Duty. Ich umiejętności specjalne potrafią znacząco pomóc w walce.

Gra oferuje aż 3 tryby rozgrywki w tym rozbudowaną kampanię oraz dwie możliwości rywalizacji z żywym przeciwnikiem. Nie zabrakło elementów społecznościowych, rankingów i tworzenia sojuszy. Activision wie jak ważne są to elementy, oddaje w nasze ręce sporo statystyk i mechanizmów współpracy z innymi graczami.

Kolejną stałą cechą gier tego typu są mikropłatności. Tu nie jest inaczej. Albo zdecydujemy się płacić prawdziwą gotówką, albo musimy się liczyć z czekaniem na produkcję każdego elementu. To jednak nie oznacza, że Call of Duty: Heroes będzie niegrywalne.

Pozytywnie zaskakuje wykonanie gry. Grafika jest w pełni 3D. Kamerę możemy dowolnie przybliżać oraz obracać o 360 stopni. Do klimatu całości bardzo dobrze pasuje oprawa audio. Call of Duty: Heroes to pozycja warta polecenie każdemu miłośnikowi gier z tego gatunku. Wprowadza kilka ciekawych pomysłów, dodatkowo jest dobrze wykonana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!