Calme Calme 2020.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Calme jest bezpłatnym narzędziem do tworzenia i wydruku kalendarzy, które oferuje użytkownikowi zestaw ciekawych szablonów z możliwością ich edycji i dostosowywania do własnych preferencji.

Aplikacja pozwala na kreowania kalendarzy w wielu najpopularniejszych rozmiarach - A3, A4, A5, A6 i innych. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka interesujących szablonów, które w większości wzbogacić możemy o własne zdjęcia. Calme umożliwia również dostosowywanie takich parametrów projektu jak rozmiar, marginesy, obramowanie czy czcionka.

Calme daje możliwość tworzenia kart kalendarza z poszczególnymi miesiącami. Każdy z nich wykonany może być przy użyciu różnych szablonów i zdjęć, oraz zapisany na dysku (plik CME) w celu późniejszej edycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!