r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Calorie Counter & Diet Tracker

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Calorie Counter & Diet Tracker to aplikacja globalnej społeczności SparkPeople. Program służy do monitorowania spożywanych posiłków i aktywności fizycznej, a informacje podane aplikacji tworzą bazę wiedzy o nawykach żywieniowych oraz treningowych użytkownika. Calorie Counter & Diet Tracker pomaga też w spalaniu zbędnych kalorii, ustalając dzienne oraz tygodniowe limity oraz pozwalając wybrać cel dietetyczny do osiągnięcia.

Aby skorzystać z aplikacji Calorie Counter & Diet Tracker, należy się zalogować za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Później program pyta o aktywność fizyczną, wagę i wzrost, a następnie o cel dietetyczny, który chcemy osiągnąć. Do wyboru mamy utratę jednego lub dwóch funtów tygodniowo, a także utrzymanie aktualnej wagi. Po podaniu tych informacji, aplikacja szacuje optymalną dzienną liczbę kalorii i szacowaną liczbę kalorii, którą powinniśmy spalić w ciągu każdego tygodnia.

r   e   k   l   a   m   a

Korzystając z aplikacji, należy ręcznie dodawać informacje o spożytych posiłkach. W bazie Calorie Counter & Diet Tracker znajduje się ok. 3,5 mln produktów, więc odnalezienie konkretnego rodzaju żywności nie powinno stanowić problemu. Program informujemy także o odbytych treningach oraz o ilości wypitej wody. To wszystko złoży się na codzienny spis pokarmowo-treningowy, na podstawie którego zobaczymy, jak się odżywiamy i ile kilogramów gubimy.

Calorie Counter & Diet Tracker to także globalna społeczność Spark People, której członkowie opisują m.in. swoje diety i walkę o to, by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Można też poznać ich porady lub nawiązać rozmowę z konkretną osobą. W aplikacji znajdziemy też porady trenerów dotyczące m.in. ćwiczeń i sposobów na znalezienie motywacji do treningów.

Aplikacja Calorie Counter & Diet Tracker jest darmowa, ale znajdziemy w niej reklamy. Program jest dostępny tylko w języku angielskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
OPROGRAMOWANIE 04.01.2016 | Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.