Calorie Counter & Diet Tracker Calorie Counter & Diet Tracker

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Calorie Counter & Diet Tracker to aplikacja globalnej społeczności SparkPeople. Program służy do monitorowania spożywanych posiłków i aktywności fizycznej, a informacje podane aplikacji tworzą bazę wiedzy o nawykach żywieniowych oraz treningowych użytkownika. Calorie Counter & Diet Tracker pomaga też w spalaniu zbędnych kalorii, ustalając dzienne oraz tygodniowe limity oraz pozwalając wybrać cel dietetyczny do osiągnięcia.

Aby skorzystać z aplikacji Calorie Counter & Diet Tracker, należy się zalogować za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Później program pyta o aktywność fizyczną, wagę i wzrost, a następnie o cel dietetyczny, który chcemy osiągnąć. Do wyboru mamy utratę jednego lub dwóch funtów tygodniowo, a także utrzymanie aktualnej wagi. Po podaniu tych informacji, aplikacja szacuje optymalną dzienną liczbę kalorii i szacowaną liczbę kalorii, którą powinniśmy spalić w ciągu każdego tygodnia.

Korzystając z aplikacji, należy ręcznie dodawać informacje o spożytych posiłkach. W bazie Calorie Counter & Diet Tracker znajduje się ok. 3,5 mln produktów, więc odnalezienie konkretnego rodzaju żywności nie powinno stanowić problemu. Program informujemy także o odbytych treningach oraz o ilości wypitej wody. To wszystko złoży się na codzienny spis pokarmowo-treningowy, na podstawie którego zobaczymy, jak się odżywiamy i ile kilogramów gubimy.

Calorie Counter & Diet Tracker to także globalna społeczność Spark People, której członkowie opisują m.in. swoje diety i walkę o to, by pozbyć się nadmiaru kilogramów. Można też poznać ich porady lub nawiązać rozmowę z konkretną osobą. W aplikacji znajdziemy też porady trenerów dotyczące m.in. ćwiczeń i sposobów na znalezienie motywacji do treningów.

Aplikacja Calorie Counter & Diet Tracker jest darmowa, ale znajdziemy w niej reklamy. Program jest dostępny tylko w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!