r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Calorie Counter PRO MyNetDiary 6.2.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Calorie Counter PRO MyNetDiary to program służący do nadzorowania diety i monitorowania postępów w odchudzaniu. Obok możliwości czysto analitycznych, aplikacja pozwala też wyznaczyć cel odbywanej diety, czyli wagę, którą chcemy osiągnąć.

Podobnie jak inne programy tego typu, Calorie Counter PRO MyNetDiary po zainstalowaniu wymaga podania danych o wieku, wzroście, wadze, płci i aktywności fizycznej użytkownika. Bazując na tych informacjach, aplikacja pozwala wyznaczyć cel diety, np. zgubić 7 zbędnych kilogramów w nieco ponad kwartał. Wyznacza też dzienny limit spożywanych kalorii oraz strukturę diety: na tłuszcze, węglowodany i białka. W wersji premium w programie można też ustawić powiadomienia dotyczące pory na śniadanie, lunch, obiad i kolację.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja Calorie Counter PRO MyNetDiary jest dostępna tylko w języku angielskim i jest darmowa, ale za ok. 40 dolarów rocznie można wykupić dostęp do dodatkowych funkcji. To narzędzia do planowania odchudzania, możliwość połączenia konta w usłudze z Withings, Jawbone, Fitbitem oraz Garminem. Wersja premium umożliwia też lepsze śledzenie własnych nawyków żywieniowych oraz treningowych, a także dostęp do porad dietetycznych i lepszego wsparcia technicznego ze strony twórców aplikacji. W wersji Pro zawarto też funkcje przydatne do śledzenia diety dla osób chorych na cukrzycę lub wymagających większej uwagi z powodów zdrowotnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
OPROGRAMOWANIE 04.01.2016 | Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.