Calorie Counter by YAZIO – Diet Tracker and Food Diary for Weight Loss Calorie Counter by YAZIO – Diet Tracker and Food Diary for Weight Loss version 6.8.4

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Licznik Kalorii - YAZIO to aplikacja pomocna dla tych, którzy chcą osiągnąć jeden z celów dietetycznych, a przy okazji lepiej monitorować spożywane codziennie posiłki.

Pierwsze uruchomienie

Po zainstalowaniu, program pyta o podstawowe dane: płeć, wiek, przeciętny poziom aktywności fizycznej oraz wagę. Pyta również o cel, który chcemy osiągnąć korzystając z aplikacji. Do wyboru mamy trzy opcje: schudnąć, utrzymać aktualną wagę lub nieco przybrać na masie. Aby korzystać z licznika kalorii YAZIO, musimy też założyć konto w usłudze, a nasze dane będą synchronizowane na serwerach firmy w Niemczech.

Monitorowanie postępów

Gdy podamy wstępne dane, program wyliczy nam, ile kalorii dziennie powinniśmy spożywać i kiedy osiągniemy zakładany cel. Później będziemy dodawać informacje o kolejnych spożytych posiłkach, korzystając z listy produktów dostępnej w aplikacji, a także o odbytych ćwiczeniach fizycznych. To wszystko pozwoli regularnie monitorować postępy, które robimy na drodze do założonego celu. Wszystko podane jest przyjemnej dla oka oprawie graficznej, a nawigacja po aplikacji jest wygodna i bardzo intuicyjna.

Funkcje wersji komercyjnej

Niektóre z funkcji w aplikacji YAZIO, m.in. zaawansowane dane o zawartości odżywczej poszczególnych posiłków, a także statystyki naszej diety, są dostępne tylko po wykupieniu wersji PRO. Ceny wahają się od 7 do 25 euro miesięcznie.

Kluczowe funkcje aplikacji:

  • darmowa aplikacja wspomagająca utratę wagi lub budowanie mięśni
  • dane o kaloryczności ponad 2 mln produktów żywnościowych
  • dziennik żywieniowy ze śledzeniem spożywanych kalorii, węglowodanów, białek i tłuszczów
  • monitorowanie aktywności fizycznej
  • możliwość synchronizacji z Google Fit i innymi aplikacjami tego typu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!