CamCard Free CamCard Free 7.9.5

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR
Pobierz program
lub zeskanuj:

CamCard to podręczny skaner wizytówek. Pozwala nie tylko na wykonanie cyfrowej kopii wizytówki, ale także odczytanie zawartych na niej danych i ich zapisanie w książce adresowej.

Przy pierwszym uruchomieniu program poprosi nas o zalogowanie się na konto, bądź też założenie nowego. Jest możliwe korzystanie z programu z pominięciem tego kroku. Posiadanie konta odblokowuje dodatkowe opcje, pozwala również synchronizować nasze dane pomiędzy urządzeniami.

Podstawowym zadaniem CamCard jest skanowanie wizytówek. Niestety aplikacja w wersji dla systemu iOS nie tylko nie posiada przetłumaczonego interfejsu, ale też nie wspiera języka polskiego. Oznacza to problemy w przypadku polskich znaków. To jednak jedyne utrudnienie, dodatkowo dane te możemy przed zapisaniem modyfikować. Poza wirtualną kopią w aplikacji, dane możemy zapisać w naszej książce adresowej.

CamCard posiada również opcje społecznościowe, dzięki którym możemy nawiązywać dodatkowe kontakty i wymieniać się wizytówkami. Skuteczność działania aplikacji w dużej mierze zależy również od możliwości aparatu i oświetlenia. Większość opcji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!