r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CamMask 1.5.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CamMask to niekoniecznie przydatne, ale bardzo ciekawe narzędzie, które z pewnością uatrakcyjni typowe wideo rozmowy przeprowadzane za pośrednictwem znanych komunikatorów (np. Skype'a).

Galeria programu

Aplikacja oferuje funkcję nakładania rozmaitych efektów specjalnych na obraz wyświetlanych za pomocą kamerki internetowej. Możliwe jest zatem zniekształcenie twarzy, dodawanie filtrów i obiektów animowanych, wprowadzanie efekty cząsteczkowe (ogień, fajerwerki, smog, wybuchy i inne), obramowanie obrazu czy zmiana tła (np. studio serwisu informacyjnego i sceny z filmu science-fiction). Wszystkie efekty można ze sobą łączyć, tworząc unikatowe kombinacje.

CamMask pozwala na wzbogacenie obrazu z kamerki internetowej poprzez umieszczenie daty i godziny, a także innych tekstów widocznych na ekranie. Umożliwia zmianę koloru tła i regulację natężenia wybranej barwy.

Narzędzie służy również do tworzenia snapshotów i rejestrowania obrazu. Wystarczy wcisnąć przycisk, by wykonać zrzut ekranu lub rozpocząć nagrywanie rozmowy, a następnie wygodnie udostępnić je za pośrednictwem serwisów takich jak YouTube czy Flickr.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.