CamScanner CamScanner 2.4.0.8

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

CamScanner to aplikacja do skanowani dokumentów i materiałów tekstowych za pomocą aparatu w naszym urządzeniu. Oferuje narzędzia edycji oraz prosty OCR, które pomogą nam lepiej zarządzać wykonanymi skanami.

Niestety aby móc skorzystać z aplikacji niezbędne jest założenie konta w usłudze CamScanner. Dzięki temu otrzymujemy możliwości synchronizacji z chmurą.

Aparat automatycznie i bardzo inteligentnie rozpoznaje element zawierający tekst, sugeruje jego wycięcie. Choć w pierwotnej wersji otrzymujemy pełne zdjęcie, wystarczy jedno tapnięcie aby dany obiekt (karta, ulotka, wizytówka, tablica) został z niego wycięty i zapisany.

Podczas edycji do dokumentu możemy dodać notatkę, za pomocą dodatkowej aplikacji wprowadzić odręczne zapiski oraz skorzystać ze skanera OCR. Niestety kiepsko sobie radzi z językiem polskim. Z tego poziomu możemy eksportować dane do OneDrive, OneNote, zapisać jako PDF i udostępnić za pomocą systemowego menu udostępniania.

Interfejs aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i wpisuje się w styl modern Windows Phone. Co jednak najważniejsze, podstawowe funkcje CamScanner dostępne są za darmo. Jeżeli często robicie zdjęcia notatkom i dokumentom aplikacje powinna znaleźć się w waszej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!