CamScanner Free| PDF CamScanner Free| PDF

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR
Pobierz program
lub zeskanuj:

CamScanner to aplikacja zamieniająca nasz telefon w podręczny skaner dokumentów. Nie tylko ułatwia ich zapisywanie, ale także posiada wbudowany moduł OCR.

Przy pierwszym uruchomieniu program poprosi nas o zalogowanie się na konto, bądź też założenie nowego. Jest możliwe korzystanie z programu z pominięciem tego kroku. Posiadanie konta odblokowuje dodatkowe opcje, pozwala również synchronizować nasze dane pomiędzy urządzeniami.

Aparat automatycznie i bardzo inteligentnie rozpoznaje element zawierający tekst, sugeruje jego wycięcie. Choć w pierwotnej wersji otrzymujemy pełne zdjęcie, wystarczy jedno tapnięcie aby dany obiekt (karta, ulotka, wizytówka, tablica) został z niego wycięty i zapisany.

Podczas edycji do dokumentu możemy dodać notatkę, za pomocą dodatkowej aplikacji wprowadzić odręczne zapiski oraz skorzystać ze skanera OCR. Niestety kiepsko sobie radzi z językiem polskim. Z tego poziomu możemy eksportować dane do OneDrive, Dropboxa, Evernote, Dysku Google i kilku innych popularnych usług, zapisać jako PDF i udostępnić za pomocą systemowego menu udostępniania.

Interfejs aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i czytelny. Co jednak najważniejsze, podstawowe funkcje CamScanner dostępne są za darmo. Jeżeli często robicie zdjęcia notatkom i dokumentom aplikacje powinna znaleźć się w waszej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!