r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CamScanner Free| PDF 5.4.0

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR

CamScanner to aplikacja zamieniająca nasz telefon w podręczny skaner dokumentów. Nie tylko ułatwia ich zapisywanie, ale także posiada wbudowany moduł OCR.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu program poprosi nas o zalogowanie się na konto, bądź też założenie nowego. Jest możliwe korzystanie z programu z pominięciem tego kroku. Posiadanie konta odblokowuje dodatkowe opcje, pozwala również synchronizować nasze dane pomiędzy urządzeniami.

Aparat automatycznie i bardzo inteligentnie rozpoznaje element zawierający tekst, sugeruje jego wycięcie. Choć w pierwotnej wersji otrzymujemy pełne zdjęcie, wystarczy jedno tapnięcie aby dany obiekt (karta, ulotka, wizytówka, tablica) został z niego wycięty i zapisany.

Podczas edycji do dokumentu możemy dodać notatkę, za pomocą dodatkowej aplikacji wprowadzić odręczne zapiski oraz skorzystać ze skanera OCR. Niestety kiepsko sobie radzi z językiem polskim. Z tego poziomu możemy eksportować dane do OneDrive, Dropboxa, Evernote, Dysku Google i kilku innych popularnych usług, zapisać jako PDF i udostępnić za pomocą systemowego menu udostępniania.

Interfejs aplikacji jest bardzo dobrze zaprojektowany i czytelny. Co jednak najważniejsze, podstawowe funkcje CamScanner dostępne są za darmo. Jeżeli często robicie zdjęcia notatkom i dokumentom aplikacje powinna znaleźć się w waszej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.