Cameo - Video Editor and Movie Maker Cameo - Video Editor and Movie Maker version 2.3.1

Strona główna iOS Multimedia Montaż wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cameo - Video Editor and Movie Maker to aplikacja autorstwa twórców serwisu popularnego serwisu wideo Vimeo. Dzięki niej możemy w prosty sposób edytować materiały wideo, a także udostępniać dla innych.

Zaraz po starcie Cameo zaproponuje nam logowanie na konto Vimeo, bądź też założenie nowego z poziomu aplikacji. Nie jest to jednak konieczne i możemy przejść do edytora z pominięciem tego kroku. Aby móc edytować plik, musimy go wcześniej importować z galerii. Sama aplikacja nie pozwala na kręcenie materiałów wideo.

Dzięki dostępnym narzędziom: przytniemy wybrany materiał, dodamy do niego napisy, własną muzykę czy też efekty i gotowe tematy. Cały proces jest szybki i wygodny. Gdy zakończymy edycję całość możemy zapisać, bądź też udostępnić innym, w tym za pomocą serwisu Vimeo.

Aplikacja Cameo - Video Editor and Movie Maker jest dostępna za darmo, nie zawiera też żadnych mikropłatności. W sklepie App Store znajdziemy bardziej zaawansowane narzędzia, jednak za Cameo przemawia szybkość działania i łatwość obsługi. Jeżeli często poddajemy nasze wideo drobnej edycji, warto mieć tę aplikację w swojej kolekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!