Camera 51 Camera 51 1.1.7

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Camera 51 to aplikacja stworzona z myślą o osobach, które lubią robić zdjęcia za pomocą telefonu, ale nie zawsze radzą sobie z ustawieniem odpowiedniego kadru. W sklepach mobilnych znajdziemy setki aplikacji pomagających nam wykonać zdjęcie, Camera 51 na ich tle wyróżnia skupienie się na jednym, konkretnym elemencie.

Przy pierwszym uruchomieniu programu przywita nas krótki, poradnik opisujący za pomocą miłych dla oka grafik działanie aplikacji. Po zapoznaniu się z nim przechodzimy do widoku z kamery naszego urządzenia. Nie ma tu dodatkowych menu, ustawień, filtrów czy też ramek, a jedynie prosty z pozoru aparat.

Camera 51 pozwala nam przełączać się pomiędzy kamerami, ustawiać lampę, czy też przejść na tryb wideo. W ustawieniach możemy ustawić serwis społecznościowy do szybkiego udostępniania zdjęć czy też auto selfie. To co najważniejsze kryje się jednak w kodzie. Podczas gdy my ustawiamy ujęcie, aplikacja analizuje dane i pomaga wybrać najlepszy kadr. Podczas testów funkcja to sprawowała się bardzo dobrze.

W Camera 51 nie znajdziemy zbędnych wodotrysków, efektów i innych rozwiązań, które dają możliwość upiększenia zdjęć. Jej największa siłą jest minimalizm i dobrze działający algorytm, który pomaga w przypadku gdy mamy problemy z wybraniem dobrego kadru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!