Camera360 Camera360

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Camera360 to zamiennik systemowej aplikacji aparatu dla Windows Phone. Oferuje nie tylko bogaty wachlarz możliwości, ale również ciekawie zaprojektowany i wygodny interfejs.

Podstawowy ekran wyróżnia się swojego rodzaju rozetą, z której można wybrać jeden z trybów robienia zdjęć (Auto, Portret, Scena, Jedzenie, Noc, Makro). Co więcej, każdy tryb posiada kilka stworzonych ustawień i filtrów, z podglądem na żywo, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia robienie zdjęć. Na zdjęcie, już w trakcie podglądu, prócz filtru można nałożyć jedną z kilku dostępnych ramek. Ciekawostką jest tryb składania zdjęć z podwójnej ekspozycji.

Po wykonaniu zdjęcia, można je dalej edytować, korzystając z narzędzi kadrowania, nakładania filtrów i ramek, obracania oraz korekcji. Aplikacja pozwala również na szybkie udostępnienie zdjęcia w kilku serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Flickr). Na pełnym ekranie można obejrzeć wszystkie metadane zapisane w formacie EXIF. Camera360 umożliwia przeglądanie zbioru grafik i zdjęć w formie atrakcyjnych wirtualnych albumów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!