Candy Crush Friends Saga Candy Crush Friends Saga 1.52.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Candy Crush to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych w historii. Nowa odsłona, czyli Candy Crush Friends Saga, jest oczywiście produkcją, w której zabawa skupia się na połączeniu trzech takich samych elementów.

Zadaniem gracza w Candy Crush Friends Saga jest odnalezienie swoich przyjaciół rozrzuconych po całym Candy Kingdom, czyli Królestwie Cukierków. Będziemy więc musieli przejść setki nowych poziomów, a na naszym ekranie pojawią się nie tylko cukierki, ale inne smakołyki, w tym oczywiście czekolada i ciasteczka. Dopasowując obiekty widoczne na smartfonie bądź tablecie nie tylko zdobędziemy punkty. Gra pozwoli bowiem również na odblokowywanie nagród, postaci i kolekcjonerskich strojów.

Candy Crush Friends Saga nie bez powodu zawiera słowo „przyjaciele” w tytule, bo to właśnie nasi towarzysze pomogą nam w ukończeniu kolejnych etapów, a po każdym z nich zobaczymy tańczących bohaterów. Poza doskonale znanymi trybami rozgrywki znajdziemy tu zupełnie nowe opcje zabawy; w każdym zasady są oczywiście łatwe do zrozumienia, ale chcąc zdobyć jak najwięcej punktów trzeba wykazać się nie lada sprytem.

Warto wspomnieć, że w Candy Crush Friends Saga można grać także bez połączenia z internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!