r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Candy Crush Saga 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry

Candy Crush Saga należy do popularnego gatunku match-3. Naszym zadaniem jest połączenie minimum 3 takich samych elementów w linii prostej. Choć na urządzenia mobilne znajdziemy tysiące podobnych tytułów, to właśnie Candy Crush Saga odniosła globalny sukces.

W mechanikę gry wprowadza nas interaktywny przewodnik rozłożony na kilka początkowych poziomów. Tłumaczy on jakie połączenia dają najlepszy efekt oraz jak korzystać z mocy specjalnych. Sporą zaletą gry jest dostępna ilość poziomów. Autorzy regularnie powiększają grę o nowe plansze.

Wraz z kolejnymi misjami odblokowujemy nowe zdolności i rodzaje zadań. Podstawowe dotyczą zazwyczaj zebrania konkretnej ilości punktów przy ograniczonym zasobie ruchów. Poziom trudności rośnie bardzo szybko, co w późniejszych etapach oznacz sięganie po mikropłatności, bądź też pomoc znajomych. To właśnie integracja z Facebookiem jest jedną z przyczyn sukcesu gry. Im więcej znajomych uda nam się wciągnąć do zabawy, tym mniej będziemy musieli polegać na mikropłatnościach. Dodatkowo dochodzi element rywalizacji na punkty.

Od strony technicznej Candy Crush Saga prezentuje się przeciętnie. Ma to jednak swoje mocne strony.Gra chodzi płynnie nawet na słabszych urządzeniach, przy okazji nie zajmuje zbyt wiele miejsca Jeżeli lubicie bejeweledy i często integrujecie gry z Facebookiem Candy Crush Saga zapewni wam sporo godzin dobrej zabawy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Lumie i Surface z preinstalowaną grą Candy Crush Saga

2
06.10.2015  •  Łukasz Tkacz

Wielu użytkowników czeka na premierę mobilnej wersji Windows 10, a także nowych urządzeń korzystających z tego systemu. W Internecie nie brakuje zdjęć, jakie przedstawiają nowe Lumie, w przeciekach pojawiają się także informacje o oprogramowaniu. Na smartfonach będzie preinstalowana gra Candy Crush Saga, podobnie jak ma to miejsce w wersji desktopowej. Informacje nie są jeszcze w pełni potwierdzone, pochodzą jednak z zaufanych źródeł i można uznać je za bardzo prawdopodobne. Wspomniana gra zawitała na komputery użytkowników standardowej edycji Windows 10 – niektórym osobom się to zresztą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.