r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Candy Crush Soda Saga 1.108.3

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Candy Crush Soda Saga to kolejna kontynuacja kultowej serii Candy Crush Saga. Gra bazuje na popularny mechanizmie match-3 wypromowanym przez takie tytuły jak Bejeweld.

Gra w każdym możliwym aspekcie nawiązuje do swoich poprzedniczek. Otrzymujemy jeszcze więcej tego samego. Zmianom uległy drobne elementy rozgrywki, przykładowo nowe cukierki pojawiają się tym razem od dołu planszy, ale główny trzon zabawy to dalej stary, dobry Candy Crush Saga.

W grze czeka na nas 140 poziomów, nowe bonusy i wzmocnienia, a także poprawiona szata graficzna. Niestety wzorem pierwowzoru otrzymujemy również ścianę mikropłatności. W pewnym momencie albo zdecydujemy się płacić za dodatkowe życia, albo czekają nas ciągłe przerwy w oczekiwaniu na jego regenerację. Pomocą mogą okazać się znajomi, ale to wymaga integracji z serwisem Facebook i spamowania ich prośbami.

Od strony technicznej ciężko coś Candy Crush Soda Saga zarzucić. Jest ładnie, kolorowo, cukierkowo i widowiskowo. Gra chodzi dobrze nawet na starszych urządzeniach, co obecnie nie jest standardem. Jeżeli poprzednie części przypadły CI do gustu, przy tej będziesz bawił się równie dobrze. W innym przypadku nie warto rozejrzeć się z a innymi tytułami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kto bogatemu zabroni: Activision Blizzard kupuje twórców Candy Crush Saga

20
03.11.2015  •  Tomasz Wrzesień

King Activision Blizzard to brzmi dumnie i gdyby firma postanowiła włączyć swój nowy nabytek do nazwy korporacji, wyglądałoby to ciekawie wizerunkowo. Niejako przy okazji Hallowen bowiem otworzono szerzej portfel, by za 5,9 miliarda dolarów kupić twórców Candy Crush Saga oraz wielu innych popularnych gier na urządzenia przenośne czy przeglądarkowych. Liczy się teraz oczywiście na ogromne zyski z połączenia sił. Tak w ramach porównania przypomnijmy, że Facebook dał za gogle VR Oculus Rift z całą otoczką 2 miliardy, a powiedzmy Microsoft za Minecrafta, światowy fenomen, skromniutkie 2,5…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kabelka   1 #1 03.09.2015 10:17

Jak widzę tę grę to dostaję małpiego rozumu. Wciąga!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.