r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Cannon Hero 2.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Cannon Hero to ciekawie wykonana, bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w nim komiksowym żołnierzem, który ostrzeliwuje kolejnych przeciwników i przemierza planszę zbierając kolejne złote monety. To gra, w której refleks i spryt bardzo się przydadzą.

Galeria programu

Mechanizm zastosowany w grze jest prosty. Co kilka chwil na drodze naszej postaci stają wrogowie, umieszczeni na słupach o różnej wysokości. Idąc, mamy prawo oddania pierwszego strzału, a wyrzutnię rakiet uruchamiamy za pomocą dotknięcia ekranu. Drugie dotknięcie pozwoli zaś ustalić tor lotu pocisku i nie mamy tutaj szans na błąd, trzeba wymierzyć precyzyjnie, by trafić wroga w korpus. Jeśli tego nie zrobimy, przeciwnik odpowie ogniem, który zawsze będzie celny.

W Cannon Hero znajdziemy ładną dla oka szatę graficzną, a grze towarzyszy wpadająca w ucho, dynamiczna muzyka.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy i oferuje mikropłatności. Pozwalają one kupić nowe rodzaje armat, którymi będziemy atakować wrogów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.