r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Capcom wziął się za przeróbkę Resident Evil 2

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Chcemy czy nie, producentom gier często bardziej opłaca się obecnie sięgnąć po stare, ale sprawdzone pomysły i tylko je odświeżyć, zamiast wymyślać coś nowego. Capcom co chwila praktycznie zapowiada jakieś poprawione graficznie reedycje lub przeróbki. Firma od jakiegoś czasu badała też zainteresowanie ewentualnym Resident Evil 2 w wydaniu HD i wyszło jej, że taki projekt się sprzeda. Rozpoczęły się prace nad nim.

Głowa projektu, producent Yoshiaki Hirabyashi, oczywiście zapewnia, iż chociaż fani oryginału od lat prosili o tak zwany remake, nie był on możliwy aż do teraz. Za bardzo nie wiadomo, co się zmieniło, ale zapewne sporym zainteresowaniem cieszyły się również przeróbki innych Residentów. Na początku 2016 roku dostaniemy poza tym usprawnione RE 0, więc Capcom ma wolne ręce do roboty nad kolejnym projektem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.