Caprine Caprine 2.52.2

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program

Caprine to desktopowe narzędzie do obsługi facebookowego Messengera, które oferuje dokładnie te same funkcje, co oficjalna aplikacja udostępniania członkom serwisu założonego przez Marka Zuckerberga, ale zawiera także szereg dodatkowych opcji.

Jak nietrudno się domyślić, Caprine pozwala głównie na wysyłanie i odbieranie wiadomości, przeprowadzanie wideorozmów, udostępnianie plików (np. zdjęcia, filmy, dokumenty), dodawanie emotionek do swoich wpisów, i tak dalej, i tak dalej. Nie oznacza to jednak, że program w stu procentach naśladuje Facebook Messengera, bo posiada kilka unikatowych cech.

Caprine dba o bezpieczeństwo osób korzystających z opisywanego narzędzia. Specjalny tryb prywatny umożliwia wyłączenie śledzenia aktywności użytkownika na podstawie odnośników udostępnianych w trakcie rozmowy. Jeśli klikniemy w link do internetowego księgarni, to nie będziemy musieli obawiać się, że na głównej stronie Facebooka pojawią się spersonalizowane reklamy książek.

Użytkownicy programu Caprine otrzymują możliwość zmodyfikowania głównego tematu graficznego na mroczny, mogą również zmieniać rozmiar czcionki, a także korzystać ze skrótów klawiaturowych, by szybciej wykonywać rozmaite operacje (np. rozpoczynanie nowej rozmowy, dodawanie plików graficznych, usuwanie wiadomości czy też szukanie wybranych treści).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!