Captchatrader czyli "omijanie" captchy w JDownloader

Witam serdecznie.

Jest to mój pierwszy wpis na jakimkolwiek blogu, więc wszelkie uwagi są mile widziane.

Chciałbym wam dzisiaj przedstawić ciekawą stronę, która niejednemu użytkownikowi JD może umilić pracę z Captcha. Dokładniej chodzi o stronę CaptchaTrader.com. Jest to nic innego jak wymiana/handel kodami captcha.

Jak to działa?

Gdy JDownloader dostaje kod Captcha od strony, z której pobiera plik, specjalny plugin do JDownloadera (lub podobnych programów podanych na stronie) przesyła ten kod na własny serwer to jednego z zalogowanych użytkowników. Użytkownik ten odczytuje obrazek i przepisuje kod, który następnie zostaje wysłany znów do programu JD.
Konto służy zarówno do zarabiania punktów (wpisując na stronie kod od nieznajomego) jak i wykorzystania ich w programie JDownloader. Za odczytanie obrazka zarabiamy 7 punktów, natomiast za pobieranie 1 linku (wykorzystanie jednego odczytania) odbierane jest nam 10 punktów.

Do czego można wykorzystać?

Przy ściąganiu plików z darmowych kont stron hostingowych w programie JDownloader. Podczas gdy my śpimy, ktoś z innej części globu wpisuje kody za nas :)

Punkty nie tylko można zarabiać ale także kupować. W każdym razie ja podczas 20 minut zarobiłem wystarczającą ilość punktów (200) które wystarczą mi na pobranie 20 plików.

Przepraszam jeżeli tekst jest mało czytelny, ale przekazywanie wiedzy zawsze było moją słabą stroną :)