Captura Captura 8.0.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Captura to bezpłatne narzędzie przeznaczone do zapisywania wszelakiej aktywności użytkownika na komputerze. Dzięki niemu stworzymy zrzuty ekranowe, nagramy sekwencje wideo zawierające dźwięk, obraz ekranu czy widok z kamerki internetowej.

Program z powodzeniem wykorzystać możemy do tworzenia wszelakiego rodzaju poradników i tutoriali w formie wideo, nagrywania sekwencji wideo z gier itp. Pozwala on przechwytywać całą zawartość ekranu wraz z dźwiękiem, jak również obraz z kamerki internetowej i zapisywać go w formie materiałów wideo, statycznych zrzutów ekranu lub animacji w formacie GIF.

Captura wyposażony został w funkcje, dzięki którym użytkownik może uwzględnić podczas swoich nagrań kursor, kliknięcia myszki lub wciśnięcia klawiszy na klawiaturze. Nie zabrakło również opcji, umożliwiających definiowanie formatów wyjściowych przechwytywanych materiałów, określanie ich jakości czy zarządzanie skrótami klawiszowymi, usprawniającymi obsługę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!