Car Mechanic Garage 2018 Car Mechanic Garage 2018 1.2

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Car Mechanic Garage 2018 to darmowa gra samochodowa, w której otworzymy własny warsztat, by zajmować się naprawianiem pojazdów. Nie zabraknie także sytuacji wymagających przeprowadzania jazd testowych dostępnymi autami.

Wykonuj zlecenia, zarabiaj pieniądze

Celem zabawy w Car Mechanic Garage 2018 jest oczywiście zarobienie pieniędzy, które przeznaczymy na ulepszenie warsztatu. Okaże się to bardzo wymagającym zadaniem, bowiem w toku rozgrywki będziemy diagnozować usterki, wymieniać części, a także lakierować, myć i woskować pojazdy (zwykłe osobówki, samochody sportowe, offroadowe jeepy z napędem na cztery koła, a nawet limuzyny) znajdujące się w garażu naszej firmy.

Wiele poziomów trudności

Car Mechanic Garage 2018 zawiera ponad 300 części zamiennych i co najmniej 50 rodzajów usterek do usunięcia. Wraz z postępami w grze możemy rozwijać umiejętności swojego mechanika samochodowego, który będzie w stanie uporać się z bardziej skomplikowanymi naprawami. Poszczególne zlecenia, jakie mamy do wyboru, charakteryzują się różnym stopniem trudności, dlatego warto zacząć od łatwiejszych, by nabrać odpowiedniego doświadczenia.

Najważniejsze cechy Car Mechanic Garage 2018:

  • prosta do opanowania mechanika rozgrywki
  • wiele różnorodnych zadań do wykonania
  • możliwość naprawiania samochodów osobowych, sportowych, terenowych i luksusowych
  • funkcja rozwijania umiejętności
  • kilka poziomów trudności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!