Carambis Driver Updater Carambis Driver Updater 2.6.0.1328

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Carambis Driver Updater to mało popularne, ale godne uwagi narzędzie do aktualizacji sterowników urządzeń w systemie Windows. Z jego poziomu zainstalujemy najnowsze oprogramowanie do wszystkich komponentów sprzętowych zamontowanych w naszym komputerze.

Aplikacja nie odbiega znacząco od rozwiązań, do jakich zdążyły przyzwyczaić nas inne narzędzia tego typu. Standardowo po uruchomieniu programu przeprowadzana jest analiza zamontowanych w komputerze podzespołów i zainstalowanych dla nich w systemie sterowników, a następnie porównywane są one z odpowiednimi pozycjami w zewnętrznej bazie producenta. W rezultacie tego wyświetlana jest lista przestarzałych sterowników wraz z priorytetem aktualizacji.

To czym z pewnością wyróżnia się Carambis Driver Updater na tle konkurencji jest opcja wyboru wersji sterownika, który chcielibyśmy zainstalować. Narzędzie proponuje aktualizację sterownika do najnowszej dostępnej edycji, jednak możliwa jest również jego instalacja w każdej wersji wydanej po tej, którą mamy zainstalowaną w systemie. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć wiele problemów, jeśli np. wiemy, że najnowsza wersja sterownika nie działa poprawnie z posiadanym przez nas sprzętem.

Aktualnie Carambis Driver Updater opiera swoje działanie na liczącej ponad 230 tys. pozycji bazie sterowników. Znaleźć wśród nich można oprogramowanie dla sprzętu ponad 1000 producentów - w tym kart graficznych i dźwiękowych, monitorów, chipsetów, różnego typu kontrolerów, kamerek internetowych oraz wielu innych podzespołów.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu daje jedynie możliwość sprawdzenia czy dla zamontowanych w komputerze podzespołów są dostępne nowsze wersje sterowników. Nie jest natomiast możliwe ich pobranie i instalacja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!