reklama

Card Hunter

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bezpłatny projekt Card Hunter to produkcja garściami czerpiąca inspiracje z klasycznych gier rozgrywanych przy stole, a do tego wpisująca się w coraz popularniejszy nurt kolekcjonowania kart. W udany sposób wpleciono tutaj również elementy taktyczne, całość przedstawiając w formie starodawnej sesji na kilka osób. Jest niby papierowa plansza, są pionki bohaterów, działamy i poznajemy świat fantasy.

Poruszamy dostępnymi herosami, oczywiście z typowych dla RPG ras oraz klas, i zagrywamy ich karty. Te mają najprzeróżniejsze efekty, często połączone też z wyposażeniem założonym akurat na postacie. Kart dostępnych są w grze setki. Nie ma się jednak co przerażać skomplikowaniem wyzwania, bowiem pierwsza partia pełni rolę samouczka, który świetnie wykłada podstawy. Błyskawicznie pojmiecie, o co tu chodzi.

Naturalnie każde starcie z przeciwnikiem w lochach rządzi się odpowiednią kolejnością ruchów. Ogólnie najpierw dociągamy karty, później je zagrywamy, a potem czekamy na turę przeciwnika. Poza starciami z komputerowo wygenerowanymi scenariuszami, gra umożliwia także zabawę przez Internet z innymi jej fanami. Wtedy dopiero sprawdzicie, ile dały liczne walki ze sztuczną inteligencją. Niepozorny projekt strasznie wciąga.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #2 17.07.2016 22:03

Świetna gra http://store.steampowered.com/app/293260/?l=polish
jej sukcesor to loot & Legends dostępny na platformy mobilne.

Dementor   38 #1 27.03.2016 01:47

Fajna planszówka, tylko mogła by być mniej zasobożerna.

reklama