r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Caregiver by dr Poket (Beta) 1.1927

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków

Caregiver by dr Poket (Beta) to aplikacja, która wspiera użytkownika w trosce o zdrowie, przypominając o konieczności zażycia leków i pozwalając prowadzić historię odbytej kuracji.

Galeria programu

Na ekranie głównym programu wyświetlone zostaną nazwy leków, które wcześniej podaliśmy w aplikacji, wraz z informacją, kiedy powinniśmy go zażyć ponownie. Nad listą lekarstw znajdują się zaś cztery ikony, które dostarczają informacji o interakcji danego medykamentu z alkoholem, jego wpływie na prowadzenie pojazdu, ewentualnej szkodliwości dla zdrowia kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Lek możemy dodać z ekranu głównego programu, wyszukując go w bazie danych lub skanując kod kresowy z opakowania za pomocą wbudowanego skanera. Gdy wyszukamy interesujący nas preparat, podamy też liczbę tabletek do zażycia (jednorazowo), a także czas przyjęcia leku. Następnym krokiem będzie określenie ogólnego czasu trwania kuracji (np. dwa dni, dwa tygodnie itp.), a do każdej kuracji możemy też dodać osobiste adnotacje.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowe funkcje programu, dzięki którym ustawimy go według naszych potrzeb, znajdziemy w menu wysuwanym z lewej strony ekranu. To kolejno: Leki (tutaj możemy dodawać lub usuwać informacje o zaleconych medykamentach), Użytkownicy (możemy tworzyć profile innych osób, wraz z informacjami o zaleconej im kuracji i przypomnieniem o porze zażycia lekarstw), Kalendarz (tutaj znajdziemy informacje o tym, jakie leki mamy zażyć danego dnia i kiedy kuracja się zakończy), Historia leczenia (w tym miejscu za pomocą przycisku funkcyjnego możemy zaznaczyć, że przyjęliśmy wskazany lek; jeśli jest ich więcej, przycisk po kliknięciu pozwoli wybrać ten, który chcemy oznaczyć, a także dodać inne lekarstwo), a także Wiadomości, gdzie możemy wysyłać wiadomości do osób, które mamy w naszym systemie dr Poket. Wcześniej jednak należy je zaprosić, korzystając z dostępnego w aplikacji mechanizmu, za pomocą którego stosowne zaproszenie wyślemy e-mailem.

W aplikacji znajdziemy też sekcję Wizyty. Po dodaniu np. lekarza do naszej bazy kontaktów, bezpośrednio z aplikacji możemy wysłać wiadomość np. z pytaniem o przebieg kuracji lub z prośbą o umówienie wizyty.

Program jest dostępny za darmo i można go używać bez logowania się. Założenie konta jest jednak wskazane, posiadając je można bowiem korzystać z informacji o naszej terapii na każdym urządzeniu, na którym zainstalujemy program dr Poket.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
OPROGRAMOWANIE 09.04.2016 | Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.