Carmageddon 1.8.507

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Carmageddon to klon kultowej, komputerowej gry o takiej samej nazwie wydanej w 1997 roku przez firmę Interplay. Teoretycznie jest to gra wyścigowa, w której gracz rywalizuje z innymi zawodnikami o to, kto pierwszy ukończy wyścig. Prawdziwe zasady są jednak nieco inne i niezwykle rzadko dochodzi do takiego zakończenia zmagań, jest to bowiem tylko jedna z kilku dróg do sukcesu.

Wygranie wyścigu jest możliwe również przez zniszczenie pojazdów przeciwników oraz… przejechanie wszystkich przechodniów i istot żywych znajdujących się na mapie. W związku z dużą brutalnością gry, nie jest ona przeznaczona dla młodszych graczy. Do rozegrania oddano blisko 100 różnych tras zlokalizowanych w miastach, podziemnych kopalniach, zakładach chemicznych i hutach, oraz na terenach niezabudowanych. Prowadzić przyjdzie graczowi prawie 30 pojazdów różnego typu.

Gra posiada zaawansowany system uszkodzeń z podziałem na poszczególne części pojazdu, oraz możliwość ulepszania modułów pomiędzy wyścigami. Rozgrywka jest ograniczona czasowo, jednak poprzez przejeżdżanie pieszych i uszkadzanie przeciwników gracz zdobywa zarówno dodatkowy czas jak i kredyty na naprawdę samochodu. Na mapie znaleźć można również dodatkowe, czasowe power-upy np. dodające turbo, pozwalające na jazdę pod wodą czy natychmiastowe hamowanie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

[Aktualizacja] Podwójne standardy Google i Amazonu: Postal jest zbyt brutalny

35
08.04.2015  •  Łukasz Tkacz

Pamiętacie ociekającą krwią grę Postal z 1997 roku? Właśnie powstaje jej port dla Androida, ale nie dane nam będzie pobrać go ze sklepu Play. Firma Google uznała, że gra jest zbyt brutalna, łamie zasady sklepu i nie może być w nim umieszczona. To kolejny przykład na podwójne standardy, bo przecież takie GTA czy Carmageddon są w nim dostępne od dawna i korporacja nie robi z tego tytułu problemów. Postal nie jest grą o specjalnie ciekawej fabule. Wcielamy się w niej w postać bliżej nieokreślonego mężczyzny, który pewnego dnia postanowił wyżyć się na innych: świat ma spłynąć krwią, tak organów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji