r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Carmageddon Android oraz iOS chwilowo za darmo

Strona główna Aktualności

10 maj to ponownie święto dla wielbicieli brutalnej jazdy bez trzymanki — przez krótki czas użytkownicy urządzeń przenośnych mogą znów pobrać bezpłatnie zminiaturyzowanego Carmageddona. Nieco odświeżony pierwowzór z 1997 roku po App Store zawitał wreszcie w sklepie Play, a z tej okazji obie wersje kultowego tytułu udostępniono na jeden dzień zupełnie za darmo. Producenci liczą na ogromną popularność swawolnego rozjeżdżania pieszych...

Do odblokowania jest 30 potężnych maszyn na kołach (gdyby się komuś nie chciało na nie pracować to dorzucono opcję wykupienia sobie od razu za pieniądze wszystkiego), pokonać przyjdzie podobną ilość drogowych psycholi, porozbijamy się w 11 starannie odtworzonych lokacjach, a do tego oczywiście sterowanie przystosowano pod sprzęty z ekranami dotykowymi i jeszcze można sporo tutaj ustawić pod siebie. Upewniono się ponadto, że gra będzie sprawnie działać nawet na niekoniecznie najnowszych urządzeniach. Przypomnijmy przy okazji, iż powstaje już również zupełnie nowa odsłona serii — Carmageddon: Reincarnation.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.