reklama

Carmageddon: Reincarnation 27 marca wjedzie na Steam Early Access

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Carmageddon: Reincarnation to jeden z tych projektów, który raczej powinien być powoli kończony, a tymczasem Stainless Games zapowiedziało, kiedy tytuł zadebiutuje na Steam, ale w programie Early Access. Poszuka tutaj jeszcze funduszy począwszy od 27 marca. Dwa tygodnie wcześniej dostęp do najnowszej wersji testowej (pre-alpha) produktu uzyskają osoby, które wsparły akcję zbiórki na Kickstarterze w 2012 roku.

Twórcy zarzekają się, że wreszcie zasmakujemy nowej generacji krwawej marki, urzeczywistnienia wszystkich zakręconych wizji sprzed 17 lat, z głównie technicznych względów nie wprowadzonych wtedy w życie. Żartują, iż to będzie pozytywnie głupi i brutalny produkt, pełen fruwających w powietrzu organów oraz hektolitrów krwi na wycieraczkach. Szkoda, że na razie w żadnych ogólnodostępnych materiałach z produkcji gry nie widać ani jednego pieszego... Budżet jednak dzieło ma od jakiegoś czasu całkiem niezły, więc w dalszym ciągu trzymam za nie kciuki. Pojawi się na PC plus najpotężniejszych konsolach. Daty premiery wciąż jeszcze nie ujawniono.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić