r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Carmageddon: Reincarnation 27 marca wjedzie na Steam Early Access

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Carmageddon: Reincarnation to jeden z tych projektów, który raczej powinien być powoli kończony, a tymczasem Stainless Games zapowiedziało, kiedy tytuł zadebiutuje na Steam, ale w programie Early Access. Poszuka tutaj jeszcze funduszy począwszy od 27 marca. Dwa tygodnie wcześniej dostęp do najnowszej wersji testowej (pre-alpha) produktu uzyskają osoby, które wsparły akcję zbiórki na Kickstarterze w 2012 roku.

Twórcy zarzekają się, że wreszcie zasmakujemy nowej generacji krwawej marki, urzeczywistnienia wszystkich zakręconych wizji sprzed 17 lat, z głównie technicznych względów nie wprowadzonych wtedy w życie. Żartują, iż to będzie pozytywnie głupi i brutalny produkt, pełen fruwających w powietrzu organów oraz hektolitrów krwi na wycieraczkach. Szkoda, że na razie w żadnych ogólnodostępnych materiałach z produkcji gry nie widać ani jednego pieszego... Budżet jednak dzieło ma od jakiegoś czasu całkiem niezły, więc w dalszym ciągu trzymam za nie kciuki. Pojawi się na PC plus najpotężniejszych konsolach. Daty premiery wciąż jeszcze nie ujawniono.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.