reklama

Carmageddon wjeżdża do App Store, gra darmowa na starcie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Podczas gdy jedne gry robią na Kickstarterze furorę, inne po uzbieraniu pieniędzy od fanów zaszyły się w cieniu. Wiadomo już jednak przynajmniej czemu niewiele mówiło się ostatnio o ufundowanym przez miłośników krwawej jazdy projekcie Carmageddon Reincarnation. Ekipa Stainless Games zajęta była przenoszeniem klasycznej serii na urządzenia pod kontrolą systemu iOS. Carmageddon trafił do App Store. Jeszcze przez kilka godzin gra będzie dostępna za darmo.

Twórcy dotrzymują słowa danego jakiś czas temu, na 24 godziny „uwalniając” projekt w podziękowaniu za dotacje na kontynuację. Stary, ale jary produkt ubrano w odświeżone szaty, a także postarano się przystosować do wygodnej obsługi na ekranach dotykowych. Można się ponadto chociażby „wyczynami” na drodze dzielić z innymi za pośrednictwem YouTube czy Facebooka. Jeszcze pod koniec tego roku, a najpóźniej na początku przyszłego, podobnej akcji możemy spodziewać się przy okazji wypuszczenia przenośnego Carmageddona na Androida.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama