Carrefour Marketplace: nowy sklep internetowy, który zagrozi Allegro?

Strona główna Aktualności

O autorze

Carrefour idzie z duchem czasu i aby nie pozostawać tylko przy sprzedaży w stacjonarnych marketach, uruchamia w Polsce sklep internetowy – Carrefour Marketplace. Ponieważ znajdziemy w nim nie tylko znane wszystkim produkty francuskiej marki, ale także pochodzące od całkowicie nowych, zewnętrznych dostawców, sklep ma teoretyczne szanse zagrozić mocnym konkurentom.

Jak informuje serwis Cashless.pl, w internetowym sklepie już teraz znajduje się ponad 70 tysięcy produktów od 70 dostawców, które dotychczas nie były dostępne w sklepach stacjonarnych. W dodatku oferta ma być w przyszłości dalej rozszerzana, toteż sklep ma szansę stać się miejscem z ofertą atrakcyjną nie tylko dla stałych klientów stacjonarnych supermarketów.

Carrefour Marketplace pozwala kupować towary z dostawą do domu, bądź z odbiorem osobistym w wybranym sklepie. Dostępny jest również pełny wachlarz możliwych metod płatności, ale warto dodać, że przy odbiorze w sklepie zapłacimy tylko za produkty pochodzące z jego oferty – jeśli wybierzemy produkty od zewnętrznych dostawców, w przypadku odbioru w markecie konieczna będzie zapłata z góry.

Jak sugeruje Cashless.pl, sklep internetowy Carrefoura ma więc szanse konkurować z Allegro, a w dłuższej perspektywie – dzięki możliwości osobistego odbioru produktów od zewnętrznych dostawców – może się także przyczynić do zmniejszenia popularności na przykład paczkomatów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu