r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Carried Away

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Carried Away reprezentuje bardzo pożądany gatunek gier, a mianowicie takich bezpłatnych projektów, które skutecznie umilają czas, kiedy nie ma się pomysłu na krótką rozrywkę. Pozwala rozerwać się przez niedługą chwilę, jednak zajmuje akurat tyle uwagi, by móc nasycić się tym, co oferuje. Ogólnie mamy tutaj do czynienia z darmową platformówką 3D w podniebnej scenerii. Muzyka w tle doskonale uspokaja.

Galeria programu

Tło fabularne nie jest w tym przypadku potrzebne. Nienazwany bohater budzi się na jednej z latających mikro wysp i po prostu musi podążać stale przed siebie. Akcja ukazana jest z jego oczu. Wpierw należy rozejrzeć się dookoła oraz ocenić, w którą stronę należy się udać, żeby mieć szanse gdzieś dojść. Potem dopiero zaczyna się kombinowanie, jak poradzić sobie z przeskoczeniem na te najbliższe skały.

Postać potrafi zrobić pojedynczy lub podwójny sus. W tym drugim przypadku leci nie tylko dalej, lecz również wyżej. Do tego dołożyć można sprint, jeszcze zwiększając tak zasięg. To niemniej nie wystarczy. Niektóre wyspy są podczepione kotwicami z linami, które należy odpowiednio wykorzystać. Zasady gry są bardzo proste i w zasadzie od razu wiadomo, co robić, gdy pojawia się jakiś problem. Tym bardziej polecamy projekt.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 15.04.2016 18:12

Bardzo fajna gierka :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.