Cars: Fast as Lightning Cars: Fast as Lightning 1.0.0.9

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Cars: Fast as Lightning to oficjalna gra oparta o animację Disneya. W naszym kraju znana jak Auta. Choć tytuł jest skierowany do młodszego odbiorcy, także starci gracze mogą przy nim spędzić kilka miłych chwil.

Zabawę w Cars: Fast as Lightning można podzielić na dwa etapy, wyścigi oraz część ekonomiczną. Ta pierwsza to czysta zręcznościówka. Polega no wciskaniu pedału gazu i puszczaniu go w odpowiednich momentach, a także wykonywaniu odpowiednich gestów na ekranie. O tym jaki gest i kiedy wykonać jesteśmy informowani podczas gry. Jakość wykonania zależy od naszego refleksu.

Znajdziemy tu także elementy gier ekonomicznych. Pomiędzy wyścigami możemy rozwijać tor o dodatkowe atrakcje, a także rozbudowywać pobliskie miasteczko. Dzięki temu zyskujemy więcej złota i możliwości ulepszenia naszego pojazdu. Niestety jak przystało na grę od Gameloftu, tytuł jest przesiąknięty mikropłatnościami. Oferuje nam dwie waluty, z czego jedna z nich (diamenty) jest bardzo ciężka do zdobycia. Choć początek gry zachęca do zabawy nagrodami i łatwością rozgrywki, to z czasem bez dodatkowych opłat naprawdę ciężko o płynną grę, bez przerw na uzupełnienie paliwa, czy też mozolne zbieranie na ulepszenia.

Na uwagę i pochwałę zasługuje oprawa graficzna. Przypomina nam to co znamy z kinowego czy też telewizyjnego ekranu. Cars: Fast as Lightning pełen jest fabularnych wstawek i dialogów, także same wyścigi wyglądają efektownie. Niestety wersja na Windows Phone jest bardzo źle zoptymalizowana, do tego gra posiada inne problemy techniczne. Potrafi zawiesić się na ekranie wybierania języka, albo przycinać podczas przeglądania menu. Gameloft dość niechlujnie zaczyna podchodzić do wersji na ten system mobilny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!