CastCenter CastCenter 2015.223.1010.5006

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

CastCenter to rozbudowane narzędzie do zarządzania podcastami. Choć nie grzeszy ładnym wykonaniem oferuje spore możliwości jeżeli chodzi o pobieranie, odtwarzania i zarządzanie audycjami.

Nowe podcasty możemy dodawać poprzez ręczne przeglądanie katalogu (sporo rodzimych pozycji), tradycyjną wyszukiwarkę, a także podając adres xml. Jest też opcja importowania oraz eksportowania plików OPML. Zaraz po wyszukaniu możemy przystąpić do słuchania wybranego odcinka, bądź też dodać audycję do ulubionych.

Przy dodawania konfigurujemy podstawowe reguły związane z wybranym podcastem takie jak: kolejność odtwarzania, ile odcinków ma być pobieranych, prędkość odtwarzania, czy też od której sekundy ma się rozpoczynać (przydatne przy długich wejściówkach). Ustawienia te możemy później zmienić. To jednak tylko przedsmak opcji, jakie znajdziemy w ustawieniach.

CastCenter oferuje spore możliwości dopasowania działania programu do naszych potrzeb. Mamy wpływ na to jak często będą sprawdzane aktualizacje, kiedy pobierane, w jaki sposób dostaniemy o nich informacje i wiele więcej. Część z opcji jest dostępna dopiero w wersji PRO, jednak te najważniejsze dostępne są za darmo. CastCenter to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy podkastów na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!