Castle Crush Castle Crush 4.5.8

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Castle Crush jest połączeniem dwuwymiarowej strategii i karcianki. Gra została udostępniona za darmo, ale zawiera wbudowane mikropłatności, dzięki którym za prawdziwe pieniądze możemy nabyć dodatkowe przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki.

Zabawa w Castle Crush skupia się na eliminowaniu kolejnych jednostek przeciwnika, co czynimy poprzez umieszczenie swoich kart na planszy. Możemy wysłać do boju między innymi wojowników czy łuczników, a także skorzystać z rozmaitych gadżetów, jak na przykład bomb. Wraz z postępami w rozgrywce nasi podopieczni awansują na kolejne poziomy doświadczenia (zwiększa się m.in. ich liczba punktów życia czy też siła ataku). Oprócz tego z czasem zyskujemy dostęp do zupełnie nowych jednostek i bonusów.

Castle Crush pozwala na rywalizację przeciwko sztucznej inteligencji, ale przede wszystkim chodzi tutaj o walkę w trybie wieloosobowym, gdzie stawiamy czoła graczom z całego świata. Poszczególne starcia toczą się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że mamy bardzo mało czasu na podejmowanie decyzji. Wybory mogą mieć poważne konsekwencje, bo musimy rozważnie wybierać karty, by nie dać się pokonać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!