r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Castle Raid 2 1.1.0.1

Strona główna Android Gry Strategiczne

Castle Raid 2 to strategia umiejscowiona w klimatach fantasy. Choć rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, to jednak autorzy idealnie wpasowali ją w możliwości i specyfikę ekranów dotykowych.

Galeria programu

Gra w warstwie fabularnej prowadzi nas przez mapę świata, na której to toczymy kolejne walki, pomiędzy nimi dokonując ulepszeń i innych inwestycji. Potyczki to konfrontacja dwóch zamków. Wygrywa ta strona, która jako pierwsza zniszczy bramę przeciwnika. Zamek dzieli się na 3 części. Poza wspomnianą bramą są tam jeszcze 2 wierze pomagające nam razi przeciwnika. Jednostki jak i czary/zdolności nabywamy za zebrane surowce.

Ważnym elementem w Castle Raid 2 jest brak kontroli nad naszymi oddziałami. Jedyne na co mamy wpływ to przywołanie ich na pole walk (jeżeli za razem będą to minimum 3 jednostki, łączą się w oddział) na określonej wysokości planszy. Od tego momentu zaczynają żyć własnym życiem i zazwyczaj kroczyć przed siebie, walcząc ze wszystkim co napotkają na drodze. Podobnie jest z jednostką robotniczą, która wydobywa surowce (drewno).

Naszym zadaniem jest więc mądre gospodarowanie pieniędzmi, odpowiednio zaplanowane wypuszczanie jednostek i w razie czego wspomaganie ich czarami.

Poza standardową kampanią gra oferuje możliwość rywalizacji z żywym przeciwnikiem na jednym urządzeniu. Każdy odpowiada wtedy za swój zamek, po przeciwnych stronach ekranu. Castle Raid 2 to bardzo dobra propozycja dla fanów strategii, zwłaszcza jeżeli macie możliwość rywalizacji ze znajomym. Szkoda, że zabrakło klasycznego trybu multiplayer poprzez sieć. Gra nie posiada wersji próbnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.