Castle of Illusion Castle of Illusion 1.4.2

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Castle Of Illusion to nowe wydanie legendarnej platformówki z Segi Genesis. Gra miała swoją premierę najpierw na konsolach i komputerach PC, teraz trafiła także na urządzenia mobilne.

Castle Of Illusion choć stara się być wierny swojemu pierwowzorowi, to tak naprawdę został stworzony od podstaw na nowo. W wersji mobilnej dodatkowo doczekał się wsparcia dla kontroli ekranem dotykowym. Ponieważ gra należy do gatunku platformówek, nie był to proces łatwy. Trzeba przyznać autorom iż wywiązali się z niego znakomicie. Komfort nie jest tak wygodny jak przy korzystaniu z pada, ale i tak pozwala na komfortową zabawę. W ustawieniach możemy je lekko edytować.

Rozgrywka to czysta esencja platformówek. Idealnie wyważone proporcje pomiędzy elementami zręcznościowymi, walką z przeciwnikami, a eksploracją i odnajdywaniem sekretów. Grafika jak i muzyka stoją na bardzo wysokim poziomie. Stworzone je z myślą o konsolach i PC. niektórych Androidach da się czasem wyczuć minimalne lagi, ale nie przeszkadzają one w zabawie.

Niestety Castle Of Illusion nie posiada darmowej wersji testowej, a pełna to wydatek ponad 30 zł. Gra jest tego warta, zwłaszcza jeżeli ktoś jest fanem gatunku. Inni mogą poczekać na promocje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!