Castlevania: Lords of Shadow Collection w sprzedaży od 8 listopada

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Konami potwierdza, że zanim w lutym zagramy w Castlevania: Lords of Shadow 2, wcześniej będziemy mogli sobie przypomnieć całą dotychczasową historię nowej serii dzięki przygotowywanej na koniec roku kolekcji tytułów. Mający trafić do sklepów 8 listopada zestaw pojawi się w wydaniu na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Zawierać będzie dwie gry plus rozbudowaną wersję demo dopiero nadchodzącej kontynuacji.

Castlevania: Lords of Shadows Collection zaoferuje pierwszą część z 2010 roku wraz z rozszerzeniami Reverie i Resurrection, a także podbite do HD LoS: Mirror of Fate, znane z konsolki Nintendo 3DS. Tę drugą produkcję otrzymamy w formie kodu na pobranie gry z Xbox Live albo PlayStation Store. Kompilacja trafi do sklepów w obniżonej (względem nowych hitów) cenie, więc powinna być smacznym kąskiem dla fanów wampirów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji