r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Casts 0.7.9.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Casts to niewielka aplikacja do obsługi Podcastów. Jej autorzy umieścili w niej tylko najbardziej niezbędne opcje co jest zarówno wadą jak i zaletą. Wszystko zależy od naszych zastosowań.

Ekran główny programu dzieli się na dwa okna: wyszukiwanie oraz ulubione. Baza podcastów jest bardzo obszerna, bez problemu znajdziemy w niej większość rodzimych i zagranicznych produkcji. Gdyby jednak był jakiś braki, to z poziomu dolnej belki możemy dodać odpowiedni link.

r   e   k   l   a   m   a

Dodanie do ulubionych ułatwia odnalezienie audycji. Listę możemy zsynchronizować z OneDrive, tak aby następnie łatwo ją odzyskać w razie problemów. Niestety nie znajdziemy tu możliwości pobierania odcinków do pamięci urządzanie. Słuchanie jest możliwe jedynie przy aktywnym połączeniu z siecią. W opcjach będziemy mogli zmienić motyw graficzny i to właściwie tyle. Casts dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.