Catalyst Browse Catalyst Browse 2018.2

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Catalyst Browse to wieloplatformowa przeglądarka multimediów, przeznaczona przede wszystkim do zarządzania materiałami w formatach Sony Pro. Program pozwala wyświetlić pełną gamę kolorów na obrazach zarejestrowanych przez Sony S-Log oraz importować i eksportować pliki ASC-CDL dla innych programów.

Catalyst Browse pozwala przeglądać materiały na kamerze firmy Sony, dysku lub kartach pamięci, przy czym pokaże nie tylko podgląd filmów, ale też metadane i umożliwi ich podstawową edycję. Program umożliwia również wykonywanie operacji na wielu plikach jednocześnie, w tym na transkodowanie (lista formatów) i przenoszenie klipów na dyski, NAS-y lub do chmury Sony Media.

Przy przeglądaniu klipów można ponadto skorzystać z precyzyjnych narzędzi kontroli barw, podejrzeć obraz przed i po wprowadzeniu zmian oraz modyfikować wiele plików jednocześnie.

Razem z Catalyst Browse pobierany jest Catalyst Prepare, którego można testować przez 15 dni. Catalyst Browse jest dostępny za darmo bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!