r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Catalyst Browse 2017.3

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Catalyst Browse to wieloplatformowa przeglądarka multimediów, przeznaczona przede wszystkim do zarządzania materiałami w formatach Sony Pro. Program pozwala wyświetlić pełną gamę kolorów na obrazach zarejestrowanych przez Sony S-Log oraz importować i eksportować pliki ASC-CDL dla innych programów.

Galeria programu

Catalyst Browse pozwala przeglądać materiały na kamerze firmy Sony, dysku lub kartach pamięci, przy czym pokaże nie tylko podgląd filmów, ale też metadane i umożliwi ich podstawową edycję. Program umożliwia również wykonywanie operacji na wielu plikach jednocześnie, w tym na transkodowanie (lista formatów) i przenoszenie klipów na dyski, NAS-y lub do chmury Sony Media.

Przy przeglądaniu klipów można ponadto skorzystać z precyzyjnych narzędzi kontroli barw, podejrzeć obraz przed i po wprowadzeniu zmian oraz modyfikować wiele plików jednocześnie.

Razem z Catalyst Browse pobierany jest Catalyst Prepare, którego można testować przez 15 dni. Catalyst Browse jest dostępny za darmo bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.