r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Catalyst Browse 2017.3

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Catalyst Browse to wieloplatformowa przeglądarka filmów, przeznaczona przede wszystkim do pracy z materiałami w formatach Sony Pro, zarejestrowanych przez Sony S-Log i Sony RAW. Program pozwala precyzyjnie manipulować kolorem, a także importować i eksportować pliki ASC-CDL dla innych narzędzi.

Galeria programu

Catalyst Browse pozwala przeglądać materiały na kamerze (nie tylko firmy Sony), dysku lub kartach pamięci, przy czym pokaże nie podgląd filmów oraz wszystkie metadane i parametry kodeka. Przy przeglądaniu klipów można skorzystać z precyzyjnych narzędzi kontroli barw, podejrzeć obraz przed i po wprowadzeniu zmian oraz modyfikować wiele plików jednocześnie. Program umożliwia również wykonywanie operacji na wielu plikach jednocześnie, w tym na transkodowanie (lista formatów) i przenoszenie klipów na dyski, NAS-y lub do chmury.

Razem z Catalyst Browse pobierana jest wersja próbna Catalyst Prepare, której można używać przez 15 dni. Przy instalacji można wybrać, które programy mają pojawić się w systemie. Catalyst Browse jest dostępny za darmo bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.