r   e   k   l   a   m   a
reklama

Catch the sperm 3 Unlimited

Strona główna Windows Gry Dla dzieci
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Następna edycja Catch the sperm, gry napisanej w ramach kampanii "Stop AIDS". Inicjatorami przedsięwzięcia są: Szwajcarskie Federalne Ministerstwo Zdrowia i Szwajcarska Fundacja Aids. Gra mimo wyższych celów dla jakich została stworzona daleka jest w swojej fabule od powagi, a edukacja ma przebiegać niewątpliwie poprzez świetną zabawę przesyconą dobrym humorem. Naszym zadaniem i tym razem jest łapanie plemników i wirusów HIV w prezerwatywy. Zabawa jest znakomita, rewelacyjna grafika i świetna muzyka czynią z tej w gruncie rzeczy propagandowej gry naprawdę doskonały sposób na poprawienie sobie humoru.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #3 15.04.2016 18:12

Graficznie jest super. Gra całkiem udana, tylko kategorie można by zmienić, nie do końca to gra dla dzieci, nawet pomimo fajnej grafiki :)

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:26
mario66   4 #2 06.03.2016 10:14

Gra dla dzieci czy kogoś powaliło ??

  #1 09.01.2007 18:03

to jest super gra sex isex

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNa Facebooku zamówisz hydraulika. Nowość w Marketplace