Cattle and Crops

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Cattle and Crops jest symulatorem farmy niemieckiego studia Masterbrain Bytes. Gracze mogą się spodziewać niezwykle dopracowanej mechaniki i oprawy graficznej gry.

Prowadzenie własnego gospodarstwa

Cattle and Crops umożliwia trzy główne rodzaje rozgrywki. Podstawowym jest kampania fabularna, gdzie można doświadczyć codzienności prawdziwego rolnika i dbać o swoją farmę. Nie zabrakło również zupełnie pozbawionego ograniczeń trybu Piaskownicy. Dla osób chcących wspólnie ze znajomymi zaznać farmerskiego życia dostępny jest tryb multiplayer, gdzie wspólnie można rozwijać gospodarstwa.

Realistyczna mechanika

Gracz, chcąc sprawnie poradzić sobie z utrzymaniem i rozwojem swojego gospodarstwa, będzie musiał zmierzyć się z rozmaitymi zadaniami. Jednym z nich jest chociażby nauka obsługi pojazdów czy maszyn, na których prowadzenie wpływ będzie miała nawet nawierzchnia, po której gracz się porusza. Rozsądne dysponowanie dostępnym budżetem oraz umiejętność zaplanowania wydatków “na przyszłość” mogą okazać się niełatwe, szczególnie przy pierwszym zetknięciu z produkcją.

To jednak nie są jedyne wyzwania w Cattle and Crops. Praca na gospodarstwie wiąże się z umiejętnością dbania o ziemię pod uprawę, a dodatkowo realistycznie zmieniająca się pogoda może wymóc na graczu dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne związane z roślinami.

Cattle and Crops umożliwia także hodowlę zwierząt gospodarskich, a jeśli gracz się na nią zdecyduje, będzie musiał zadbać o zagrodę, odpowiednie pożywienie i stan zdrowia zwierząt.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel DualCore 2 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: GeForce GTX 760 / AMD Radeon 550 RX z 2 GB VRAM
  • DirectX: Wersja 9.0c
  • Miejsce na dysku: 6 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!